Miejski Dom Kultury

W augustowie

18:00

Zdjęcie wydarzenia

Nabór do Teatru Pneumatycznego

11 września 2019r. 18:00

Masz doświadczenie w występach teatralnych? Chcesz rozwijać się aktorsko? Śpiewasz, grasz na instrumencie lub tańczysz? Pragniesz zostać specjalistą do spraw technicznych, promocyjnych lub podzielić się z nami innym rodzajem talentu? A może po prostu chcesz przełamywać własne ograniczenia, poprzez sztukę i dobrą zabawę otworzyć się na innych? Czekamy na Ciebie :)
Zapraszamy na nabór, który obejmuje eliminacje do zespołu (nie tylko aktorskiego) Teatru Pneumatycznego, a także na zajęcia improwizacji teatralnej.

NABÓR DO ZESPOŁU TEATRU
Prosimy o przygotowanie dowolnego tekstu (wiersz/proza) i piosenki a capella (w razie braku umiejętności wokalnych będzie liczyć się ciekawa interpretacja utworu :). W trakcie przesłuchania poprosimy m.in. o zaimprowizowanie fragmentu scenki na zadany temat, przeczytanie tekstu sprawdzającego m.in. dykcję i znajomość poprawnej polszczyzny. Zachęcamy także do podzielenia się nietuzinkowymi umiejętnościami artystycznymi – jesteśmy otwarci na świeże pomysły!

NABÓR NA ZAJĘCIA IMPRO
Mile widziane przygotowanie się w sposób analogiczny do opisanego w przypadku naboru do zespołu teatru. Przede wszystkim postawcie jednak na to, żeby... się nie bać. I po prostu spróbujcie :) Gwarantujemy dobrą zabawę.

Zapraszamy osoby powyżej 16. roku życia (brak górnej granicy).

Liczba miejsc ograniczona (w przypadku zajęć impro kwestia jest bardziej elastyczna).

BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA POTWIERDZENIE OBECNOŚCI POPRZEZ PRZESŁANIE WIADOMOŚCI NA NASZĄ STRONĘ FACEBOOKOWĄ. Dziękujemy też za udostępnianie wydarzenia i zapraszanie do niego znajomych, którzy mogą być zainteresowani udziałem w eliminacjach :)

Teatr Pneumatyczny działający przy Augustowskich Placówkach Kultury powstał na początku 2018 roku. Od tej pory zespół teatru na wiele sposobów stara się włączać w kulturalne życie Augustowa i okolic. W tym czasie przygotowaliśmy różnorodne tematycznie spektakle, m.in. "Jezioro" (czerwiec 2018), "Marianna" (lipiec 2018), "Osaczenie" (styczeń 2019), a także mniejsze formy teatralne. Od sezonu 2018/2019 prowadzimy także zajęcia improwizacji teatralnej. Zrzeszamy artystów różnorodnych wrażliwości, dla których teatr jest jednym z najwspanialszych środków przekazu i formą dzielenia się tym, co dzieje się w naszych sercach.

Ikona kalendarza

Aktualności

Opublikowano 03 września

OGŁOSZENIE

Spektakl "Obława" NIE ODBĘDZIE SIĘ ze względu na warunki techniczne i pogodowe amfiteatru.

więcej

Opublikowano 16 sierpnia

Relacja z wernisażu Marii Kazimierczyk

9 sierpnia 2019 r. w Małej Galerii APK odbył się wernisaż malarstwa młodej, utalentowanej artystki rodem z Augustowa.

więcej

Opublikowano 08 sierpnia

Międzynarodowy Festiwal Kanał Augustowski w Kulturze Trzech Narodów

Już po raz szósty Rynek Zygmunta Augusta zatętnił kolorami i dźwiękami radosnych piosenek w różnych językach. Wszystko za sprawą Festiwalu Kanał Augustowski w Kulturze Trzech Narodów: Białorusinów, Polaków i Litwinów, który odbywał się w sobotę 3 sierpnia.

więcej
Przejdź do archiwum aktualności
Ikona kalendarza

Lokalizacja

Obiekty należące do APK rozlokowane są w centrum malowniczego Augustowa w województwie Podlaskim.
Dowiedz się więcej na temat działalności poszczególnych placówek:

Ikona domu kultury Dom kultury Ikona domu kultury Biblioteka Ikona domu kultury Muzeum

Jak dojadę do...