Miejski Dom Kultury

W augustowie

18:00

Zdjęcie wydarzenia
Ikona domu kultury

Klub Podróżnika "Różne oblicza Mongolii"

16 lutego 2018r. 18:00

Wstęp wolny.

Janina Osewska, jako jedyna Polka, uczestniczyła w World Poetry Day’s in Mongolia (Światowe Dni Poezji w Mongoli) na zaproszenie Mongolian Academy of Culture and Poetry. W ramach World Poetry Day’s których odbył się 37.th World Congress of Poetry w siedzibie parlamentu w Ułan Bator oraz International Poetry Festival w Ułan Bator i na pustyni Gobi. Z tej okazji do Mongolii przyjechało około 300 osób z 40 krajów świata.

Mirosław Słapik w Mongolii przebywał trzykrotnie podczas kilkutygodniowych podróży, w tym jednej zimowej. Zwiedzał okolice jeziora Bajkał wraz z południowo-zachodnią częścią Buriacji. W 2008 r. wydał tom wierszy pt. „Szuurga” inspirowany pobytami w Mongolii, a w 2014 książkę prozatorską pt. „ Najpierw był tariat”.

Ikona kalendarza

Aktualności

Opublikowano 22 maja

Kabaret Smile

Bilety do nabycia w MDK Rynek Z. Augusta 9 - są już w sprzedaży.

więcej

Opublikowano 14 maja

Sukces Mai!

Maja Bogdanowicz, która zwyciężyła miejskie eliminacje do XXVI WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW p. h. „MAMA,TATA I JA”, nie miała sobie równych w piątek (11.05) podczas finału konkursu! "Piosenką drewnianych lalek" Maja wyśpiewała sobie GRAND PRIX Festiwalu!

więcej

Opublikowano 09 maja

VIII Nocne czytanie książek

Augustowskie Placówki Kultury – Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają dzieci w wieku od 6 do 9 lat z rodzicami na imprezę VIII Nocne czytanie książek „Piękna nasza Polska cała…”

więcej
Przejdź do archiwum aktualności
Ikona kalendarza

Lokalizacja

Obiekty należące do APK rozlokowane są w centrum malowniczego Augustowa w województwie Podlaskim.
Dowiedz się więcej na temat działalności poszczególnych placówek:

Ikona domu kultury Dom kultury Ikona domu kultury Biblioteka Ikona domu kultury Muzeum

Jak dojadę do...