Miejski Dom Kultury

W augustowie

Kilka słów o bezpłatnych wejściówkach

11 sierpnia 2021r.

Drodzy Państwo, tegoroczne wydarzenia odbywające się w amfiteatrze ze względów sanitarnych nie mogą rozgrywać się przy pełnej widowni. Stąd wydawane przez nas bezpłatne wejściówki, które pozwalają nam mieć pod kontrolą liczbę osób uczestniczących w koncercie, zgodną z obecnie obowiązującymi przepisami.
Na najbliższe wydarzenie – inaugurujący AugustOFF Live Festival koncert Macieja Maleńczuka 13 sierpnia – rozdaliśmy już wszystkie wejściówki, ale zapraszamy po bezpłatne karty wstępu na kolejne wydarzenia w amfiteatrze: w ramach Balladowych Nocek nad Neckiem 21 sierpnia wystąpi przed Państwem Renata Przemyk, a dzień później w repertuarze Ewy Demarczyk usłyszymy Patrycję Ziniewicz oraz poznamy poetyckie oblicze augustowskiego zespołu Dobre Wrażenie. Na koniec wakacji – w ostatnim tygodniu sierpnia, oddamy scenę Katarzynie Żak, która przyjedzie do nas z programem pt. „Bardzo śmieszne piosenki”.
Jednocześnie prosimy, by przychodzić na koncerty w amfiteatrze punktualnie, bo wejściówki gwarantują wstęp na widownię, do godziny rozpoczęcia koncertu, po tym czasie, jeśli posiadamy wolne miejsca rozpoczynamy wpuszczanie na obiekt oczekujących chętnych bez wejściówek. Znaczy, to – ni mniej, ni więcej (co wyczytacie także na odwrocie każdej bezpłatnej przepustki) – że po rozpoczęciu koncertu wejściówka traci swoją ważność.
Do zobaczenia nie tylko w amfiteatrze,
APK

Ikona dymku

Aktualności

Opublikowano 05 marca

Wyniki konkursu

Konkurs plastyczny: „Koguciki, kurki, kaczki, w kropki, w paski, w barwne szlaczki” rozstrzygnięty!

więcej

Opublikowano 13 lutego

Konkurs Plastyczny dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie „Koguciki, kurki, kaczki, w kropki, w paski, w barwne szlaczki”

więcej

Opublikowano 05 grudnia

Wieczoryny – kiedyści przy arbacie…

Wernisaż wystawy powarsztatowej

więcej
Przejdź do archiwum aktualności
Ikona znacznika na mapie

Lokalizacja

Obiekty należące do APK rozlokowane są w centrum malowniczego Augustowa w województwie Podlaskim.
Dowiedz się więcej na temat działalności poszczególnych placówek:

Ikona domu kultury Dom kultury Ikona Biblioteki Miejskiej Biblioteka Ikona Muzeum Muzeum

Jak dojadę do...