Miejski Dom Kultury

W augustowie

Kilka słów o bezpłatnych wejściówkach

11 sierpnia 2021r.

Drodzy Państwo, tegoroczne wydarzenia odbywające się w amfiteatrze ze względów sanitarnych nie mogą rozgrywać się przy pełnej widowni. Stąd wydawane przez nas bezpłatne wejściówki, które pozwalają nam mieć pod kontrolą liczbę osób uczestniczących w koncercie, zgodną z obecnie obowiązującymi przepisami.
Na najbliższe wydarzenie – inaugurujący AugustOFF Live Festival koncert Macieja Maleńczuka 13 sierpnia – rozdaliśmy już wszystkie wejściówki, ale zapraszamy po bezpłatne karty wstępu na kolejne wydarzenia w amfiteatrze: w ramach Balladowych Nocek nad Neckiem 21 sierpnia wystąpi przed Państwem Renata Przemyk, a dzień później w repertuarze Ewy Demarczyk usłyszymy Patrycję Ziniewicz oraz poznamy poetyckie oblicze augustowskiego zespołu Dobre Wrażenie. Na koniec wakacji – w ostatnim tygodniu sierpnia, oddamy scenę Katarzynie Żak, która przyjedzie do nas z programem pt. „Bardzo śmieszne piosenki”.
Jednocześnie prosimy, by przychodzić na koncerty w amfiteatrze punktualnie, bo wejściówki gwarantują wstęp na widownię, do godziny rozpoczęcia koncertu, po tym czasie, jeśli posiadamy wolne miejsca rozpoczynamy wpuszczanie na obiekt oczekujących chętnych bez wejściówek. Znaczy, to – ni mniej, ni więcej (co wyczytacie także na odwrocie każdej bezpłatnej przepustki) – że po rozpoczęciu koncertu wejściówka traci swoją ważność.
Do zobaczenia nie tylko w amfiteatrze,
APK

Ikona dymku

Aktualności

Opublikowano 02 września

Oświadczenie organizatora

Planowaliśmy uraczyć Was koncertem jednego z najlepszych artystów polskiej sceny hip-hopowej w programie 10. Urodzin DKF-u KINOCHŁON. Niestety, nie udało się...

więcej

Opublikowano 05 sierpnia

Augustów jak malowany – malowany historią

Zapraszamy Dzieci z Augustowa i okolic w wieku od 7 lat do wzięcia udziału w fantastycznym projekcie. Nasze przedsięwzięcie to cykl bezpłatnych plenerów malarskich w miejscach już nieistniejących lub pełniących teraz inną funkcję niż kiedyś.

więcej

Opublikowano 25 maja

Dzikie Ballady Adama M.

Na deskach Miejskiego Domu Kultury

więcej
Przejdź do archiwum aktualności
Ikona znacznika na mapie

Lokalizacja

Obiekty należące do APK rozlokowane są w centrum malowniczego Augustowa w województwie Podlaskim.
Dowiedz się więcej na temat działalności poszczególnych placówek:

Ikona domu kultury Dom kultury Ikona Biblioteki Miejskiej Biblioteka Ikona Muzeum Muzeum

Jak dojadę do...