Miejski Dom Kultury

W augustowie

18:00

Zdjęcie wydarzenia

Droga do wolności – koncert dla WOŚP

29 stycznia 2022r. 18:00

UWAGA ‼️‼️‼️‼️
Z powodu choroby części artystów jesteśmy zmuszeni przełożyć sobotni spektakl "Droga do wolności" - Zaplanowany na sobotę (29.01.2022) spektakl Augustowskiego Teatru Piosenki pt. "Droga do wolności" nie odbędzie się - nowy termin spektaklu to piątek 25.02.2022 - godz. 18:00, miejsce bez zmian.
Odebrane już wejściówki, oczywiście, zachowują swoją ważność, jeśli jednak nowa data nie wpisuje się w Państwa plany, prosimy o informację - ktoś inny zajmie Państwa miejsce.

Przepraszamy za zamieszanie, życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia na "Drodze do wolności" w lutym.

Augustowskie Placówki Kultury i działający u nas Teatr Piosenki serdecznie zapraszają w sobotę 29 stycznia do Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) o godz. 18:00 na spektakl muzyczny pt. „Droga do wolności”, według scenariusza Wojciecha Straszyńskiego, w aranżacji i opracowaniu muzycznym Elżbiety Granackiej.

Augustowski Teatr Piosenki, już nie po raz pierwszy, zaprezentuje się w utworach składających się w opowieść o ludziach marzących i walczących o suwerenność.

Spektakl od lat cieszy się ogromną popularnością wśród nie tylko augustowskiej widowni – teraz powraca w odświeżonej odsłonie.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie już można odbierać w domu kultury.

Zapraszamy – szczegóły na plakacie!

---

W ZWIĄZKU Z ZAOSTRZENIEM PRZEPISÓW I OBOWIĄZUJĄCYM DO 31 STYCZNIA 2022r. LIMITEM 30% WIDOWNI, ZWRACAMY SIĘ DO PAŃSTWA Z PROŚBĄ I NADZIEJĄ NA WYROZUMIAŁOŚĆ.

Zgodnie z obostrzeniami, limit widowni to 30% + osoby posiadające Unijny Certyfikat COVID. Możemy zwiększyć liczbę uczestników koncertów, seansów i wydarzeń, dzięki osobom zaszczepionym, w związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o dowolne okazywanie Unijnego Certyfikatu Covid przy zakupie biletów/odbiorze wejściówek.

W trakcie obowiązywania obostrzeń jesteśmy zmuszeni do zawieszenia opcji rezerwacji biletów/wejściówek.

Ikona dymku

Aktualności

Opublikowano 25 maja

Dzikie Ballady Adama M.

Na deskach Miejskiego Domu Kultury

więcej

Opublikowano 11 sierpnia

Kilka słów o bezpłatnych wejściówkach

Tegoroczne wydarzenia odbywające się w amfiteatrze ze względów sanitarnych nie mogą rozgrywać się przy pełnej widowni. Stąd wydawane przez nas bezpłatne wejściówki, które pozwalają nam mieć pod kontrolą liczbę osób uczestniczących.

więcej

Opublikowano 16 czerwca

Aktualizacja regulaminu imprez

Regulamin obowiązuje od 15.06.2021 r. do odwołania.

więcej
Przejdź do archiwum aktualności
Ikona znacznika na mapie

Lokalizacja

Obiekty należące do APK rozlokowane są w centrum malowniczego Augustowa w województwie Podlaskim.
Dowiedz się więcej na temat działalności poszczególnych placówek:

Ikona domu kultury Dom kultury Ikona Biblioteki Miejskiej Biblioteka Ikona Muzeum Muzeum

Jak dojadę do...