Miejski Dom Kultury

W augustowie

20:00

Zdjęcie wydarzenia

Granie w Bramie - Heima

08 lipca 2022r. 20:00

KOMUNIKAT ORGANIZATORA
Ze względu na duże ryzyko wystąpienia opadów, zarówno podczas montażu sprzętu i próby oraz w czasie samego koncertu, dzisiejszy (08.07.2022) występ zespołu Heima zostaje przeniesiony z plenerowej sceny w podwórzu do Sali widowiskowej MDK (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro). Wstęp wolny, godzina rozpoczęcia 20:00, ilość miejsc ograniczona.
W imieniu własnym i Zespołu przepraszamy i zapraszamy na koncert.
APK

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu Granie w Bramie. Tym razem, w podwórzu* Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta, wejście od ul. Koscielnej) zagra łódzki zespół Heima, który powstał pod koniec 2017 roku z inicjatywy Olgi Stolarek – wokalistki i autorki tekstów.

Charakter utworów kształtuje ujmujący wokal Olgi w połączeniu z nastrojowymi partiami gitarowymi, klimatycznym brzmieniem trąbki i pianina oraz niebanalną warstwą rytmiczną. Style gry i muzyczne inspiracje członków formacji przenikają się wzajemnie i pomimo ogromnego zróżnicowania, tworzą połączenie o intrygującej, onirycznej aurze. Zespół ma na koncie kilkadziesiąt koncertów, w tym festiwali. Wystąpili między innymi na Soundedit, FAMA oraz Songwriter Łódź Festiwal. W 2020 zostali laureatami nagrody Soundedit Spotlight wręczanej w ramach konkursu współorganizowanego przez Festiwal Soundedit i Radio Łódź. Artyści współpracują z łódzkim muzykiem i producentem Pawłem Cieślakiem.

Obiecujemy wspaniałą atmosferę, świetną muzykę i bar zaopatrzony w zimne napoje – serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

*W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie będzie przeniesione do sali widowiskowej MDK

Ikona dymku

Aktualności

Opublikowano 05 sierpnia

Augustów jak malowany – malowany historią

Zapraszamy Dzieci z Augustowa i okolic w wieku od 7 lat do wzięcia udziału w fantastycznym projekcie. Nasze przedsięwzięcie to cykl bezpłatnych plenerów malarskich w miejscach już nieistniejących lub pełniących teraz inną funkcję niż kiedyś.

więcej

Opublikowano 25 maja

Dzikie Ballady Adama M.

Na deskach Miejskiego Domu Kultury

więcej

Opublikowano 11 sierpnia

Kilka słów o bezpłatnych wejściówkach

Tegoroczne wydarzenia odbywające się w amfiteatrze ze względów sanitarnych nie mogą rozgrywać się przy pełnej widowni. Stąd wydawane przez nas bezpłatne wejściówki, które pozwalają nam mieć pod kontrolą liczbę osób uczestniczących.

więcej
Przejdź do archiwum aktualności
Ikona znacznika na mapie

Lokalizacja

Obiekty należące do APK rozlokowane są w centrum malowniczego Augustowa w województwie Podlaskim.
Dowiedz się więcej na temat działalności poszczególnych placówek:

Ikona domu kultury Dom kultury Ikona Biblioteki Miejskiej Biblioteka Ikona Muzeum Muzeum

Jak dojadę do...