Miejski Dom Kultury

W augustowie

19:00

Zdjęcie wydarzenia

Max Cegielski

23 września 2022r. 19:00

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają 23 września 2022 roku o godz. 19:00 do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) na kolejne spotkanie z cyklu Lektura Obowiązkowa. Tym razem, z pasjonatami literatury spotka się Max Cegielski -pisarz, kurator, badacz, dziennikarz. Autor reportaży, powieści i biografii, m.in.: „Masala” (2002), „Apocalypso” (2004), „Pijani Bogiem” (2007), „Oko świata. Od Konstantynopola do Stambułu” (2009), za którą otrzymał nagrodę im. Beaty Pawlak, „Mozaika. Śladami Rechowiczów” (2011), „Wielki Gracz. Ze Żmudzi na Dach Świata” (2015), „Prince Polonia” (2020) oraz „Nazywam się Czogori” (2022).

Z reporterem porozmawia Maciej Białous. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek Maxa Cegielskiego i uzyskania dedykacji, o co zatroszczy się stoisko książkowe księgarni BookBook.

Serdecznie zapraszamy.

Cena biletu: 10 zł

Sprzedaż: Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59.

Ikona dymku

Aktualności

Opublikowano 02 września

Oświadczenie organizatora

Planowaliśmy uraczyć Was koncertem jednego z najlepszych artystów polskiej sceny hip-hopowej w programie 10. Urodzin DKF-u KINOCHŁON. Niestety, nie udało się...

więcej

Opublikowano 05 sierpnia

Augustów jak malowany – malowany historią

Zapraszamy Dzieci z Augustowa i okolic w wieku od 7 lat do wzięcia udziału w fantastycznym projekcie. Nasze przedsięwzięcie to cykl bezpłatnych plenerów malarskich w miejscach już nieistniejących lub pełniących teraz inną funkcję niż kiedyś.

więcej

Opublikowano 25 maja

Dzikie Ballady Adama M.

Na deskach Miejskiego Domu Kultury

więcej
Przejdź do archiwum aktualności
Ikona znacznika na mapie

Lokalizacja

Obiekty należące do APK rozlokowane są w centrum malowniczego Augustowa w województwie Podlaskim.
Dowiedz się więcej na temat działalności poszczególnych placówek:

Ikona domu kultury Dom kultury Ikona Biblioteki Miejskiej Biblioteka Ikona Muzeum Muzeum

Jak dojadę do...