Miejski Dom Kultury

W augustowie

10:00

Zdjęcie wydarzenia

Mikołajce 2022

11 grudnia 2022r. 10:00

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na VIII już edycję Mikołajców, czyli świątecznego kiermaszu rękodzieła. Przed nami impreza, która wprowadza w świąteczny nastrój i sprawia, że odliczanie dni do wigilii Bożego Narodzenia nabiera magicznego charakteru. W dniach 10 i 11 grudnia na Rynku Zygmunta Augusta w prawdziwie świątecznej atmosferze będzie można upolować bożonarodzeniowe smakołyki i rękodzielnicze perełki podlaskich twórców.

Tutaj, przy dźwiękach świątecznej muzyki, od godziny 10:00 do 16:00 kupicie unikatowe prezenty. Ponadto, w Miejskim Domu Kultury (Rynek Zygmunta augusta 9) szykujemy trochę atrakcji dla najmłodszych: w sobotę, od godz. 11:00 do 13:00 Early Stage zapewni całą moc atrakcji w kreatywnej dziecięcej strefie, a w niedzielę – w tych samych godzinach – Mała Galeria APK stanie się Plastycznym Kącikiem dla Dzieci!

Nie dajcie się Państwo dłużej prosić i w weekend 10 i 11 grudnia od 10:00 do 16:00 poczujcie z nami magię Świąt już na dwa tygodnie przed Wigilią Zapraszamy!

---

WSTĘP NA KIERMASZ i ATRAKCJE DLA DZIECI - BEZPŁATNE, SZCZEGÓŁY NA PLAKATACH

g. 10:00 – 16:00 – świąteczny kiermasz rękodzieła na Rynku Zygmunta Augusta

g. 11:00 – 13:00 – Kącik Plastyczny dla Dzieci w Miejskim Domu Kultury (Mała Galeria APK, Rynek Zygmunta Augusta 9) – zajęcia artystyczne

Ikona dymku

Aktualności

Opublikowano 02 września

Oświadczenie organizatora

Planowaliśmy uraczyć Was koncertem jednego z najlepszych artystów polskiej sceny hip-hopowej w programie 10. Urodzin DKF-u KINOCHŁON. Niestety, nie udało się...

więcej

Opublikowano 05 sierpnia

Augustów jak malowany – malowany historią

Zapraszamy Dzieci z Augustowa i okolic w wieku od 7 lat do wzięcia udziału w fantastycznym projekcie. Nasze przedsięwzięcie to cykl bezpłatnych plenerów malarskich w miejscach już nieistniejących lub pełniących teraz inną funkcję niż kiedyś.

więcej

Opublikowano 25 maja

Dzikie Ballady Adama M.

Na deskach Miejskiego Domu Kultury

więcej
Przejdź do archiwum aktualności
Ikona znacznika na mapie

Lokalizacja

Obiekty należące do APK rozlokowane są w centrum malowniczego Augustowa w województwie Podlaskim.
Dowiedz się więcej na temat działalności poszczególnych placówek:

Ikona domu kultury Dom kultury Ikona Biblioteki Miejskiej Biblioteka Ikona Muzeum Muzeum

Jak dojadę do...